• bg1

На честь 100-річчя заснування Комуністичної партії Китаю компанії Sichuan Xiangyue Power Component Co., Ltd. і COFCO Packaging Co., Ltd. провели товариський баскетбольний матч 28 червня з 16:00 до 18:00.

На початку гравці обох команд демонстрували активний бойовий дух, часто влучаючи у кошик суперника та забиваючи у малярній зоні, після десятків раундів.За 17 секунд до кінця першого тайму обидві сторони зрівняли 28. За 17 секунд команда COFCO промахнулася.Команда XY towers не відмовилася від атаки, а швидко прорвала оборону суперника і відзначилася лейапом.М'яч пішов на свисток і зумер, зараховано гол.Здобув бурхливі оплески глядачів.

По ходу гри у другому таймі.Фізична витрата енергії обох сторін була серйозною, а ефективність обох сторін в атаці значно знизилася, але інтенсивність гри від цього не знизилася.Рахунки обох сторін поперемінно вели.Вежі XY виграли гру, не втрачаючи духу та сильною перевагою зони фарби.

В кінці гри.Гравці з обох боків потиснули один одному руки та віддали шану.У той же час також висловив майбутнє в інших сферах спілкування та навчання. Зрештою, обидві сторони сфотографувалися разом, залишивши гарні фотографії на честь 100-річчя заснування Комуністичної партії Китаю.

Завдяки цій баскетбольній грі XY towers люди ще більше знають, що якщо вони працюють у команді, вони також розуміють принцип наполегливості для перемоги.Я вірю, що в дусі безперервних інновацій і мужності до боротьби,